Борка Талески: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 79 бајти ,  пред 13 години
+кат
[непроверена преработка][непроверена преработка]
Нема опис на уредувањето
(+кат)
[[Категорија:Македонци]]
[[Категорија:Македонски народни херои]]
[[Категорија:Народни херои на Југославија]]
[[Категорија:Комунисти|Тал]]
[[Категорија:Партизани|Тал]]
5.612

уредувања

Прегледник