Разлика помеѓу преработките на „Наим Фрашери“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 143 бајти ,  пред 3 месеци
Rescuing 1 sources and tagging 0 as dead.) #IABot (v2.0.8
с (→‎Надворешни врски: Додадена категорија)
(Rescuing 1 sources and tagging 0 as dead.) #IABot (v2.0.8)
 
 
==Надворешни врски==
*[http://www.albanianliterature.com/html/authors/frasheri.html Портрет и поема на англиски] {{Семарх|url=https://web.archive.org/web/20051222103017/http://www.albanianliterature.com/html/authors/frasheri.html |date=2005-12-22 }}
*[http://www.albasoul.com/letersia/Rilindja/nfrasheri/indexi.htm Некои поеми на албански]
 
29.743

уредувања

Прегледник