Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Родени во 1431 година“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
→‎top: Замена со македонска предлошка, replaced: {{Commons cat| → {{рв|
с (Bot: Migrating 61 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q6643562 (translate me))
с (→‎top: Замена со македонска предлошка, replaced: {{Commons cat| → {{рв|)
 
[[Категорија:Родени по години|1431]]
{{birthyr|143|1}}
{{Commons catрв|1431 births}}
 
[[Категорија:Родени по години|1431]]

Прегледник