Разлика помеѓу преработките на „Апсида“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 12 бајти ,  пред 10 месеци
с
→‎Надворешни врски: Замена со македонски назив на предлошка, replaced: {{Commons category| → {{рв|
с (→‎Надворешни врски: Погрешно заведена каегорија using AWB)
с (→‎Надворешни врски: Замена со македонски назив на предлошка, replaced: {{Commons category| → {{рв|)
== Надворешни врски ==
{{Wiktionary}}
{{Commons categoryрв|Apses}}
 
{{Нормативна контрола}}

Прегледник