СУ „Илија Николовски Луј“ - Скопје: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Јазична и стилска исправка, replaced: '''Средното училиште → ''' using AWB
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Јазична и стилска исправка, replaced: '''Средното училиште → ''' using AWB)
}}
 
'''Средното училиште "Илија Николовски Луј"''' се наоѓа во [[Скопје]], [[општина]] - [[Општина Центар|Центар]].
 
== Формирање и развојот ==
* [http://www.mon.gov.mk/ Официјална веб страница на Министерството за образование и наука]
 
{{DEFAULTSORT:Илија Николовски Луј, Скопје}}
{{Никулец за училиште во Македонија}}
 
{{DEFAULTSORT:Илија Николовски Луј, Скопје}}
[[Категорија:Општина Центар]]
[[Категорија:Средни училишта во Скопје]]

Прегледник