Разлика помеѓу преработките на „Тони Зен“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 40 бајти ,  пред 3 години
нема опис на уредувањето
с (→‎Надворешни врски: Додаден е линк до музичкото портфолио на Тони Зен евидентирано од ВБУ Музички Регистар.)
| Alias = Тони Зен
| Occupation = Пејач, композитор, изведувач на гитара, текстописец
| Born= {{роден на|21|јули|1983}}<br />{{знамеикона|Македонија}} <small>{{роден во|Скопје|Република Македонија}}</small>
| Genre = [[Рап]]
| Years_active = 2002–денес

Прегледник