Разлика помеѓу преработките на „Телевизија“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 14 бајти ,  пред 3 години
с
Робот: Автоматизирана замена на текст (-== Видете исто така == +== Поврзано ==)
(дополнување)
с (Робот: Автоматизирана замена на текст (-== Видете исто така == +== Поврзано ==))
* „Тоа го видов на телевизија“ (''I Saw It on T.V.'') - песна на американскиот рок-пејач [[Џон Фогерти]] (''John Fogerty'') од 1985 година.<ref>[https://www.youtube.com/watch?v=wKeCBmzASro YouTube, John Fogerty Centerfield Full album vinyl LP (Original release, including Zanz Kant Danz) (пристапено на 5.7.2017)]</ref>
 
== Поврзано ==
== Видете исто така ==
* [[Телевизија во Македонија]]
* [[Кабелска телевизија]]

Прегледник