Разлика помеѓу преработките на „Разговор со корисник:Retrohead“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
:Во ред, ќе ги поправам печатните грешки кои и ги имаш и за 10 минути кажи дали е почитлива.--[[User:Retrohead|Retrohead]] <small>([[User talk:Retrohead|разговор]])</small> 19:27, 2 мај 2017 (CEST)
::Инаку коментарот на огласна табла ти беше навистина неумесен. Веројатно ти бил во афект.--[[User:Retrohead|Retrohead]] <small>([[User talk:Retrohead|разговор]])</small> 19:28, 2 мај 2017 (CEST)
 
абе мешате политика на википедија... --[[User:Dalco26|Еден Македонец]] <small>([[User talk:Dalco26|разговор]])</small> 19:29, 2 мај 2017 (CEST)

Прегледник