Сасуоло: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додаден 11 бајт ,  пред 6 години
с
(GR) File renamed: File:PIAZZA GARIBALDI.jpgFile:Piazza Garibaldi - Sassuolo.jpg more descriptive and lesser ambiguous name: "Garibaldi Square" is too generic
Нема опис на уредувањето
с ((GR) File renamed: File:PIAZZA GARIBALDI.jpgFile:Piazza Garibaldi - Sassuolo.jpg more descriptive and lesser ambiguous name: "Garibaldi Square" is too generic)
| official_name = Città di Sassuolo
| native_name =
| image_skyline = PIAZZAPiazza GARIBALDIGaribaldi - Sassuolo.jpg
| imagesize = 270px
| image_alt =
11

уредување

Прегледник