Разлика помеѓу преработките на „Хинди“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 42 бајти ,  пред 5 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с (Removing Link FA template (handled by wikidata) - The interwiki article is not featured)
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{Јазици на Индија}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Хинди| ]]
[[Категорија:Индоариски јазици]]

Прегледник