Малесија: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 23 бајти ,  пред 9 години
с
Робот: Селам 1 меѓујазични врски во Википодатоци на d:q12285722
[проверена преработка][проверена преработка]
с (потеклото на населението од село козичино)
с (Робот: Селам 1 меѓујазични врски во Википодатоци на d:q12285722)
 
[[Категорија:Региони во Македонија]]
 
[[bg:Малесия]]

Прегледник