Разлика помеѓу преработките на „Сјуник“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 43 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: en:Syunik, fi:Sjunik', nl:Syunik
с
с (Бот Додава: en:Syunik, fi:Sjunik', nl:Syunik)
[[ca:Siunia]]
[[de:Sjunik]]
[[eten:Sjunikhi maakondSyunik]]
[[es:Syunik']]
[[et:Sjunikhi maakond]]
[[fa:سیونیک]]
[[fi:Sjunik']]
[[fr:Syunik']]
[[hy:Սյունիքի մարզ]]
[[id:Syunik]]
[[ja:シュニク地方]]
[[nl:Syunik]]
[[pl:Prowincja Sjunik]]
[[pt:Syunik]]
21.521

уредување

Прегледник