Разлика помеѓу преработките на „Зандерслебен“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 322 бајти ,  пред 7 години
с
Bot: Migrating 12 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q696853 (translate me)
с (Bot: Migrating 12 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q696853 (translate me))
 
{{МансфелдЗидхарц-никулец}}
 
[[ba:Зандерслебен]]
[[de:Sandersleben (Anhalt)]]
[[en:Sandersleben]]
[[eo:Sandersleben]]
[[it:Sandersleben (Anhalt)]]
[[kk:Зандерслебен]]
[[nl:Sandersleben (Anhalt)]]
[[uz:Sandersleben (Anhalt)]]
[[ro:Sandersleben (Anhalt)]]
[[ru:Зандерслебен]]
[[vi:Sandersleben]]
[[vo:Sandersleben]]

Прегледник