Разлика помеѓу преработките на „Јохан Фридрих Пфаф“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 518 бајти ,  пред 8 години
с
Bot: Migrating 16 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q77361 (translate me)
с (r2.7.3) (Робот: Додава ca:Johann Friedrich Pfaff)
с (Bot: Migrating 16 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q77361 (translate me))
[[Категорија:Родени во 1765 година]]
[[Категорија:Починати во 1825 година]]
 
[[ar:يوهان فريدريش بفاف]]
[[ca:Johann Friedrich Pfaff]]
[[da:Johann Friedrich Pfaff]]
[[de:Johann Friedrich Pfaff]]
[[en:Johann Friedrich Pfaff]]
[[fr:Johann Friedrich Pfaff]]
[[it:Johann Friedrich Pfaff]]
[[ht:Johann Friedrich Pfaff]]
[[la:Ioannes Fridericus Pfaff]]
[[hu:Johann Friedrich Pfaff]]
[[nl:Johann Friedrich Pfaff]]
[[pt:Johann Friedrich Pfaff]]
[[ru:Пфафф, Иоганн Фридрих]]
[[sv:Johann Friedrich Pfaff]]
[[tr:Johann Friedrich Pfaff]]
[[ur:جون فریڈرک پفاف]]

Прегледник