Промени

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.7.3) (Робот: Ја менувам uk:Район (Німеччина) во uk:Район Німеччини
[[fi:Saksan piirikunnat]]
[[sv:Landkreis]]
[[uk:Район (Німеччина)Німеччини]]
[[vec:Sircondario rurałe (Germania)]]
[[zh:县 (德国)]]
125.612

уредувања

Прегледник