Разлика помеѓу преработките на „Британски острови“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.7.1) (Робот: Додава af:Britse Eilande
с (r2.7.3) (Робот: Додава th:บริติชไอลส์)
с (r2.7.1) (Робот: Додава af:Britse Eilande)
[[Категорија:Архипелази во Атлантскиот Океан]]
 
[[af:Britse Eilande]]
[[als:Britische Inseln]]
[[ar:الجزر البريطانية]]
34.422

уредувања

Прегледник