Разлика помеѓу преработките на „Америго Веспучи“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Нема измена во големината ,  пред 8 години
с
r2.7.3) (Робот: Менува uk:Амеріґо Веспуччі
с (r2.7.1) (Робот: Додава ta:அமெரிகோ வெஸ்புச்சி)
с (r2.7.3) (Робот: Менува uk:Амеріґо Веспуччі)
[[th:อเมริโก เวสปุชชี]]
[[tr:Amerigo Vespucci]]
[[uk:АмерігоАмеріґо Веспуччі]]
[[vi:Amerigo Vespucci]]
[[yi:אמעריגא וועספוטשי]]
126.130

уредувања

Прегледник