Прејди на содржината

NGC 6946: Разлика помеѓу преработките

Додадени 398 бајти ,  пред 10 години
с
Робот: Додава lb,zh,pt,eo,pl,sk,fr,ko,be,ru,uz,en,es,tr,hu,uk,it,be-x-old,mg,de,az,nl
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Бот: Автоматизирана замена на текст (-{{#if: +{{subst:#if:))
с (Робот: Додава lb,zh,pt,eo,pl,sk,fr,ko,be,ru,uz,en,es,tr,hu,uk,it,be-x-old,mg,de,az,nl)
[[Категорија:Објекти во соѕвездието Лебед]]
 
[[az:NGC 6946]]
[[be:NGC 6946]]
[[be-x-old:NGC 6946]]
[[de:NGC 6946]]
[[en:NGC 6946]]
[[eo:NGC 6946]]
[[es:NGC 6946]]
[[fr:NGC 6946]]
[[hu:NGC 6946]]
[[it:NGC 6946]]
[[ko:불꽃놀이 은하]]
[[lb:NGC 6946]]
[[mg:NGC 6946]]
[[nl:NGC 6946]]
[[pl:NGC 6946]]
[[pt:NGC 6946]]
[[ru:Галактика Фейерверк]]
[[sk:NGC 6946]]
[[sr:NGC 6946]]
[[tr:NGC 6946]]
[[uk:NGC 6946]]
[[uz:NGC 6946]]
[[zh:NGC 6946]]
85.496

уредувања