Корисник:Kiril-Bot

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
mini
bot account operated by Kiril Simeonovski
active on: mk (wikipedia, wikisource)
software: python, pywikipedia
text procesor: notepad