Разлика помеѓу преработките на „Тег (маглина)“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 17 бајти ,  пред 9 години
с
Робот: Брише sr:NGC 6853 (missing)
с (Бот: Автоматизирана замена на текст (-{{#if: +{{subst:#if:))
с (Робот: Брише sr:NGC 6853 (missing))
[[Категорија:Нов општ каталог]]
[[Категорија:Објекти во соѕвездието Лисица]]
 
[[sr:NGC 6853]]
85.496

уредувања

Прегледник