Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Родени во 1845 година“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Робот: Додава bs:Kategorija:Rođeni 1845.
с (Робот: Брише bs:Kategorija:1845 rođenja (deleted))
с (Робот: Додава bs:Kategorija:Rođeni 1845.)
[[bg:Категория:Родени през 1845 година]]
[[bar:Kategorie:Geboren 1845]]
[[bs:Kategorija:Rođeni 1845.]]
[[br:Rummad:Ganedigezhioù 1845]]
[[cs:Kategorie:Narození 1845]]
85.496

уредувања

Прегледник