Прејди на содржината

2 (број): Разлика помеѓу преработките

Додадени 16 бајти ,  пред 11 година
с
r2.6.5) (Робот: Додава si:දෙක
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: tt:2 (сан))
с (r2.6.5) (Робот: Додава si:දෙක)
 
[[Категорија:Броеви]]
 
[[vep:2 (lugu)]]
 
[[ang:2 (ȝetæl)]]
[[nso:2 (nomoro)]]
[[scn:2 (nùmmaru)]]
[[si:දෙක]]
[[simple:2 (number)]]
[[sk:2 (číslo)]]
[[bug:2 (nomoro)]]
[[uk:2 (число)]]
[[vep:2 (lugu)]]
[[vi:2 (số)]]
[[vls:2 (getal)]]
3.967

уредувања