Разлика помеѓу преработките на „Балеарски Острови“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.6.5) (Бот Менува: ku:Giravên Balear
с (r2.7.2) (Бот Додава: xmf:ბალეარიშ კოკეფი)
с (r2.6.5) (Бот Менува: ku:Giravên Balear)
[[be:Балеарскія астравы]]
[[be-x-old:Балеарскія астравы]]
[[bg:Балеарски острови]]
[[bs:Balearska ostrva]]
[[br:Balearez]]
[[bg:Балеарски острови]]
[[ca:Illes Balears]]
[[ceb:Islas Baleares]]
[[kk:Балеар аралдары]]
[[kw:Ynysow Balearek]]
[[ku:Giravên Balear]]
[[lad:Islas Baleares]]
[[la:Insulae Baliares]]
3.967

уредувања

Прегледник