2 (број): Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 17 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.2) (Робот: Додава vep:2 (lugu)
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.2) (Бот Додава: ta:2 (எண்))
с (r2.7.2) (Робот: Додава vep:2 (lugu))
[[be:Лік 2]]
[[bi:Tu]]
[[bg:2 (число)]]
[[bo:༢ (གྲངས་ཀ།)]]
[[br:Daou]]
[[bg:2 (число)]]
[[ca:Dos]]
[[cv:2 (хисеп)]]
[[bug:2 (nomoro)]]
[[uk:2 (число)]]
[[vep:2 (lugu)]]
[[vi:2 (số)]]
[[vls:2 (getal)]]
1.229

уредувања

Прегледник