Разлика помеѓу преработките на „Роберт I (Франција)“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
→‎Наводи: поправка на правопис
(→‎Наводи: поправка на правопис)
 
{{s-start}}
{{succession box|title=[[Листа на француски кралеви|Крал на Западна Франкија]]|before=[[ШарлКарло Едноставниот]]|after=[[Рудолф од Франција|Рудолф]]|years=922–923}}
{{s-end}}
 
5.476

уредувања

Прегледник