Корисник:BlueEagle1

  Од Википедија — слободната енциклопедија
  Coat of arms of Skopje.svg
  Овој корисник е скопјанец.
  Flag of North Macedonia.svg Овој корисник живее во Македонија.


  Pioneer plaque line-drawing of a human male.svgОвој корисник е човек.
  Venus symbol (bold, white).svg Овој корисник е од женскиот пол.
  Flag of Europe.svg
  Овој корисник е жител на Европската Унија.
  Europass.svg
  bg-1 Този потребител има начални познания по български език.
  sr-3Овај корисник врло добро говори српски језик.
  sh-3 Корисник врло добро говори српскохрватски.
  Korisnik vrlo dobro govori hrvatskosrpski.
  en-3 This user is able to contribute with an advanced level of English.
  it-2 Questo utente può contribuire con un italiano di livello intermedio.
  mkMајчин јазик на овој корисник е македонскиот.
  Flag of France.svgОвој корисник е франкофил
  G Овој корисник ја обожава вилолетовата боја.
  Немој ти мене ФИРОМ! Корисникот се залага за употреба на уставното име на
  Република Македонија.
  Flag of the Turkish Republic of Northern Cyprus.svg Овој корисникот ја подржува независноста на Турска Република Северен Кипар.
  Тарантино Овој корисник е фан на филмовите на Квентин Тарантино
  Google Овој корисник користи Google како негов основен пребарувач.
  Матрикс Овој корисник знае дека не постои лажица.
  Mad scientist.svg Овој корисник е свесен колку глупо изгледа оваа огромна табела со кориснички кутии на неговата страница, но признава дека вистинската нејзина улога е двојна: статистика и стандардизација.

  Награди[уреди | уреди извор]

  Tireless Contributor Barnstar.gif
  За вложениот труд во збогатувањето на содржините на Википедија на македонски јазик.
  од Kiril Simeonovski (разговор)
  Arms of the Kingdom of France (Moderne).svg
  За уредувањсето на содржини поврзани со француските кралеви.
  од Kiril Simeonovski (разговор)
  Working Wikimedian's Barnstar.png
  За неумрното уредување на Википедија на македонски јазик.
  од Kiril Simeonovski (разговор)
  Barnstar of Diligence Hires.png Награда за трудољубивост
  За целиот труд вложен на Википедија... поздрав Јоханес Климакус (разговор) 06:48, 4 ноември 2011 (CET)
  Editors Barnstar Hires.png Уредничка награда
  Еве една награда од мене за содржајните уредувања што ги правите.:) Kiril Simeonovski (разговор) 12:55, 27 декември 2011 (CET)