Хлороформ: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 18 бајти ,  пред 11 година
с
r2.6.5) (Бот Додава: tl:Chloroform
с (r2.5.2) (Бот Додава: sh:Kloroform; козметички промени)
с (r2.6.5) (Бот Додава: tl:Chloroform)
[[fi:Kloroformi]]
[[sv:Kloroform]]
[[tl:Chloroform]]
[[th:คลอโรฟอร์ม]]
[[tr:Kloroform]]
4.013

уредувања

Прегледник