Категорија:Никулци за Италијанци: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
с (Бот Менува: it:Categoria:Stub - italiani)
с (Бот Додава: tr:Kategori:İtalyan taslakları)
[[ru:Категория:Незавершённые статьи о персоналиях:Италия]]
[[sv:Kategori:Personstubbar-Italien]]
[[tr:Kategori:İtalyan taslakları]]
[[uk:Категорія:Незавершені статті про персоналії Італії]]
59.415

уредувања

Прегледник