Прејди на содржината

Кларинет: Разлика помеѓу преработките

Додадени 17 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: io:Klarineto
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: sk:Klarinet)
с (Бот Додава: io:Klarineto)
[[ia:Clarinetto]]
[[id:Klarinet]]
[[io:Klarineto]]
[[is:Klarínett]]
[[it:Clarinetto]]
86.434

уредувања