ЖС „Зелениково Ново“

Од Википедија — слободната енциклопедија
Зелениково Ново is located in Република Македонија
Зелениково Ново
Зелениково Ново
Зелениково Ново (Република Македонија)

Железничката станица „Зелениково Ново“железничка станица во Република Македонија.

Возен ред[уреди | уреди извор]


Наводи[уреди | уреди извор]