ЖС „Зелениково Ново“

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Зелениково Ново is located in Република Македонија
Зелениково Ново
Зелениково Ново
Зелениково Ново (Република Македонија)

Железничката станица „Зелениково Ново“железничка станица во Република Македонија.

Возен ред[уреди | уреди извор]


Наводи[уреди | уреди извор]