Sex on the Beach (коктел)

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
A cartoon centipede reads books and types on a laptop.
Sex on the Beach (Секс на Плажа) според МАБ (Меѓународата Асоцијација на Бармени).

Sex on the Beach — коктел кој што го има во многу вариjанти. Најглавните две се:

Види уште[уреди | уреди извор]