Фурнир: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 55 бајти ,  пред 12 години
с
Бот додава Шаблон: Без извори
[непроверена преработка][непроверена преработка]
сНема опис на уредувањето
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
[[Слика:furniri.gif|thumb|right|250px|Неколку вида на фурнир]]
[[Слика:furnir-primena.jpg|thumb|right|250px|Нанесување на фурнир врз плоча]]
941.847

уредувања

Прегледник