Разлика помеѓу преработките на „Апсида“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 60 бајти ,  пред 10 месеци
с
→‎Надворешни врски: Погрешно заведена каегорија using AWB
с (Промена на тековен параметар, replaced: deadurl= no → url-status= using AWB)
с (→‎Надворешни врски: Погрешно заведена каегорија using AWB)
[[Категорија:Црковна архитектура]]
[[Категорија:Лаци и сводови]]
[[Категорија:Села во Македонија]]

Прегледник