Партија на Југословените во Република Македонија: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
нема опис на уредувањето
[проверена преработка][проверена преработка]
с (додадена Категорија:Левичарски партии користејќи го HotCat)
сНема опис на уредувањето
{{Infobox political party
|country = Република Македонија
|name = Партија на Југословените во Република Македонија<br>(СЈРМПЈРМ)
|native_name =
|logo =
 
== Надворешни врски ==
* [http://www.sobranie.mk/stranka-na-jugoslovenite-vo-makedonija.nspx Пратеници на СЈРМПЈРМ, официјален портал на Собранието на Република Македонија]
 
[[Категорија:Поранешни политички партии во Македонија]]

Прегледник