Разлика помеѓу преработките на „Руска Советска Федеративна Социјалистичка Република“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Замена на Image:Flag_of_Russian_SFSR.svg со Image:Flag_of_the_Russian_SFSR.svg (од страна на CommonsDelinker поради: File renamed:).
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
(Замена на Image:Flag_of_Russian_SFSR.svg со Image:Flag_of_the_Russian_SFSR.svg (од страна на CommonsDelinker поради: File renamed:).)
'''<br />
|-- style="background:#efefef; text-align:center"
| width="50%" | [[Податотека:Flag of the Russian SFSR.svg|десно|150px|Знаме на Руска СФСР]]
| width="50%" | [[Податотека:Emblem of the Russian SFSR.svg|140px|Грб на Руска СФСР]]
|--

Прегледник