Разлика помеѓу преработките на „Кристина Пизанска“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Нема измена во големината ,  пред 5 години
с
*[http://hdl.loc.gov/loc.rbc/rosenwald.0570 ''Livre des faits d'armes et de chevalerie.''] From the [http://www.loc.gov/rr/rarebook/ Rare Book and Special Collections Division] at the [[Library of Congress]]
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Италијански философифилозофи]]
[[Категорија:Италијански поети]]
[[Категорија:Француски филозофи]]

Прегледник