Вена: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 42 бајти ,  пред 7 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с (oтстранета Категорија:Крвни садови; додадена Категорија:Ангиологија со помош на HotCat)
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{наводи}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Вени| ]]
[[Категорија:Крвоток]]

Прегледник