Изабел Жефроа: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 42 бајти ,  пред 7 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с (ситни поправки)
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
*[http://www.girbakalim.net/zaz-istanbul-konseri.html Заз концерт Истанбул 2011]
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Француски пејачки]]

Прегледник