Емилија-Ромања: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 42 бајти ,  пред 6 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
сНема опис на уредувањето
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
* [[Емилијанскоромањолски јазик]]
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Емилија-Ромања]]
[[Категорија:Региони во Италија]]

Прегледник