1950 во спортот: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 209 бајти ,  пред 9 години
с
Bot: Migrating 9 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q289165 (translate me)
[непроверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.2) (Бот Додава: cs, de, en, fr, hu, ja, pt, sv, zh)
с (Bot: Migrating 9 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q289165 (translate me))
[[Категорија:1950 во спортот| ]]
[[Категорија:Години во спортот]]
 
[[cs:1950 ve sportu]]
[[de:Sportjahr 1950]]
[[en:1950 in sports]]
[[fr:1950 en sport]]
[[hu:1950 a sportban]]
[[ja:1950年のスポーツ]]
[[pt:1950 no desporto]]
[[sv:Sportåret 1950]]
[[zh:1950年體育]]

Прегледник