Специјалност (медицина): Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Робот: Брише jv:Dhokter spesialis (deleted)
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Робот: Брише it:Specialità mediche (deleted))
с (Робот: Брише jv:Dhokter spesialis (deleted))
[[hi:चिकित्सीय विशेषज्ञता]]
[[id:Dokter spesialis]]
[[jv:Dhokter spesialis]]
[[ms:Pakar perubatan]]
[[nl:Medisch specialist]]
85.496

уредувања

Прегледник