Разлика помеѓу преработките на „Источноевропско време“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Робот: Додава ur:مشرقی یورپی وقت
с (r2.7.3) (Робот: Додава zh-yue:歐洲東部時間; козметички промени)
с (Робот: Додава ur:مشرقی یورپی وقت)
[[tr:Doğu Avrupa Zaman Dilimi]]
[[uk:Східноєвропейський час]]
[[ur:مشرقی یورپی وقت]]
[[zh-yue:歐洲東部時間]]
[[zh:欧洲东部时间]]
85.496

уредувања

Прегледник