Разлика помеѓу преработките на „Европска асоцијација за слободна трговија“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
с (Бот Додаје: cbk-zam:EFTA)
[[sr:Европска слободна трговинска асоцијација]]
[[sv:Europeiska frihandelssammanslutningen]]
[[th:สมาคมการค้าเสรียุโรป]]
[[tr:EFTA]]
[[uk:Європейська асоціація вільної торгівлі]]
59.415

уредувања

Прегледник