Игор Ѓузелов: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.7.2+) (Робот: Менува pl:Igor Ǵuzełow
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.2+) (Робот: Менува pl:Igor G´uzełow)
с (r2.7.2+) (Робот: Менува pl:Igor Ǵuzełow)
[[it:Igor Gjuzelov]]
[[nl:Igor Gjuzelov]]
[[pl:Igor G´uzełowǴuzełow]]
[[ru:Гюзелов, Игор]]
[[uk:Ігор Гюзелов]]
127.214

уредувања

Прегледник