Гаспар Санз: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 29 бајти ,  пред 14 години
с
Бот Додаје: sr:Гаспар Санц
[непроверена преработка][непроверена преработка]
сНема опис на уредувањето
с (Бот Додаје: sr:Гаспар Санц)
[[ja:ガスパル・サンス]]
[[pt:Gaspar Sanz]]
[[sr:Гаспар Санц]]
59.415

уредувања

Прегледник