Разлика помеѓу преработките на „Пријам“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 14 бајти ,  пред 9 години
с
r2.6.4) (Бот Додава: eu:Priamo
с (Bot: Adding {{Ризница-врска|Priam}})
с (r2.6.4) (Бот Додава: eu:Priamo)
[[ar:بريام]]
[[be:Прыам]]
[[bg:Приам]]
[[bs:Prijam]]
[[br:Priam]]
[[bg:Приам]]
[[ca:Príam]]
[[cs:Priamos]]
[[es:Príamo]]
[[eo:Priamo]]
[[eu:Priamo]]
[[fa:پریاموس]]
[[fr:Priam]]
126.816

уредувања

Прегледник