Разлика помеѓу преработките на „Карл Фридрих Шинкел“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.7.1) (Бот Менува: es:Karl Friedrich Schinkel
с (r2.6.4) (Бот Додава: be:Карл Фрыдрых Шынкель)
с (r2.7.1) (Бот Менува: es:Karl Friedrich Schinkel)
[[af:Karl Friedrich Schinkel]]
[[be:Карл Фрыдрых Шынкель]]
[[br:Karl Friedrich Schinkel]]
[[bg:Карл Фридрих Шинкел]]
[[br:Karl Friedrich Schinkel]]
[[ca:Karl Friedrich Schinkel]]
[[da:Karl Friedrich Schinkel]]
[[el:Καρλ Φρίντριχ Σίνκελ]]
[[en:Karl Friedrich Schinkel]]
[[es:Karl Friedrich Schinkel]]
[[eo:Karl Friedrich Schinkel]]
[[eu:Karl Friedrich Schinkel]]
4.506

уредувања

Прегледник