1580-ти: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 25 бајти ,  пред 11 година
с
r2.6.4) (Бот Додава: yo:Ẹ̀wádún 1580
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Брише: ksh:1580-er Joohre)
с (r2.6.4) (Бот Додава: yo:Ẹ̀wádún 1580)
[[vi:Thập niên 1580]]
[[wa:Anêyes 1580]]
[[yo:Ẹ̀wádún 1580]]
[[zh-yue:1580年代]]
[[zh:1580年代]]
127.214

уредувања

Прегледник