Географски координатен систем: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.6.1) (Бот Менува: tl:Sistemang heograpikal ng mga koordinato
сНема опис на уредувањето
с (r2.6.1) (Бот Менува: tl:Sistemang heograpikal ng mga koordinato)
[[fi:Koordinaattijärjestelmä]]
[[sv:Geografiska koordinatsystem]]
[[tl:Sistemang koordinatongheograpikal pangheograpiyang mga koordinato]]
[[ta:புவியியல் ஆள்கூற்று முறை]]
[[th:พิกัดภูมิศาสตร์]]
1.410

уредувања

Прегледник