Апостол Тома: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 20 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: ga:Naomh Tomás
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Бот Додава: gl:Tomé, apóstolo)
с (r2.7.1) (Бот Додава: ga:Naomh Tomás)
[[fr:Thomas (apôtre)]]
[[fy:Tomas (apostel)]]
[[ga:Naomh Tomás]]
[[gl:Tomé, apóstolo]]
[[ko:사도 토마스]]
86.434

уредувања

Прегледник